Ogłoszenie o przyjmowaniu wniosków rolników o oszacowanie strat powstałych w wyniku długotrwałej suszy

W związku z długotrwałą suszą występującą na terenie Gminy Rościszewo, jak również w oparciu o sygnały radnych i rolników dotyczących wystąpienia szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych brakiem opadów deszczu  informujemy zainteresowanych rolników o możliwości składania wniosków o oszacowanie strat .

 

Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy w Rościszewie od dnia 13 lipca 2015 r. do dnia 24 lipca 2015 r. w godz. 7 00    do 15   00

 

Następnie Gminna Komisja dokona szacowania wielkości szkód w zgłoszonych gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej na podstawie przeprowadzonych wizji lokalnych.

 

Ważne jest, aby wypełnić wszystkie informacje zawarte we wniosku o oszacowanie szkód.

 

Druki wniosków dostępne są w Urzędzie Gminy w Rościszewie oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Rościszewie pod adresem http://www.rosciszewo.bip.org.pl

 

Uwaga ! ! !

Obowiązkowym załącznikiem do wniosku jest kopia wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich do gruntów rolnych na rok 2015 – składana w ARiMR. Jednocześnie informujemy, że przy wypełnianiu wniosku o oszacowanie szkód należy zachować zgodność danych zawartych we wniosku o przyznanie płatności na bieżący rok składanym do ARiMR.


Do pobrania Wniosek o oszacowanie szkód - wniosek dla rolnika.doc

Do pobrania - Regulamin działania terenowych komisji w sprawach oszacowania szkód

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marek Sych
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-07-10 09:49:12
  • Informacja zaktualizowana przez: Marek Sych
  • Data ostatniej aktualizacji: 2015-07-13 08:42:56
  • Liczba odsłon: 282
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 934158]

przewiń do góry