Witam,

Na zlecenie MPiPS prowadzone jest badanie ewaluacyjne pt. „Ocena oddziaływania emisji drugiego sezonu serialu ‘Głęboka woda’ na promocję działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego”. Pod tym linkiem znajduje się list polecający informujący o badaniu - http://we.tl/45jayFolpG .

Jednym z elementów badania jest sondaż internetowy z widzami serialu. W metodologii badania założono, że informacja o nim zostanie umieszczona m.in. na stronach internetowych OPS i PCPR (oczywiście jeśli dana jednostka posiada stronę www).

W związku z tym zwracam się z serdeczną prośbą o umieszczenie na Państwa stronie internetowej krótkiej informacji z linkiem do sondażu:

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondażu skierowanym do dorosłych widzów serialu „Głęboka woda”, który powstał, aby prezentować działania jakie wykonują instytucje pomocy społecznej oraz problemy, z którymi mają do czynienia w codziennej pracy - http://agrotec.pl/badanie/index.php?sid=67488&lang=pl .

Odpowiedź na pytania zawarte w sondażu zajmuje około 10 minut. Sondaż jest elementem badania ewaluacyjnego pt. „Ocena oddziaływania emisji drugiego sezonu serialu ‘Głęboka woda’ na promocję działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego” realizowanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Z góry dziękujemy!

Wykonawca badania Agrotec Polska

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marek Chyliński
  • Data udostępnienia w BIP: 2013-06-11 07:06:11
  • Informacja zaktualizowana przez: Marek Chyliński
  • Data ostatniej aktualizacji: 2013-06-11 07:06:24
  • Liczba odsłon: 140
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 931425]

przewiń do góry